پنجشنبه 17 اسفند 1391 :: نویسنده : علیرضا شعبانزاده
بسمه تعالی
نمی دانم توجه کردید

تا حالا همیشه مظلوم هست ، ظالم هم هست

نمی دانم چرا همیشه خیلی ها فکر می کنند که شمر مٌرد

یزید و عمر سعد تموم شدند

نه عزیزم !

همیشه ظالم هست ، مظلوم هم هست

اگر این طور نبود امام حسین علیه السلام نمی فرمودند: کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا

چقدر تو جامعه شمر داریم که با نام عزیزانشان و خون آنان معامله می کنند

با خون شهید شون معامله می کنند

پست میگرند و به زیر دستاشون ظلم می کنند.

بین آنها تبعیض قائل می شوند

حق زیر دست شون میخورند

و کاش به همین جا بسنده میکردند .

به آرمان های انقلاب و شهدا نیز پشت کرده و موجب می شوند اگر کسی کارش را درست انجام می دهد

به تنگنا برسد و انواع دسیسه ها را از بین بردن نیروی خدوم انقلاب به جرم همکاری نکردن با فساد مالی شان می کنند

آری این است که می گویم همیشه ظالم و مظلوم هستند

و اینجاست باید طوری عمل کرد که فردا قیامت شرمنده امام و شهدا نباشیم.

و نگذاریم که انقلاب به دست نا اهلان بیفتد.
نوع مطلب : انقلاب اسلامی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


رئیس‌جمهور با بیان اینكه هوگو چاوز یك مومن واقعی و انقلابی بود كه با روحیه‌ای پاك، لطیف و مخلص، همواره در كنار مردم بود و در مسیر خدمت به آنان تلاش می‌كرد، گفت: وی با روحیه یك بسیجی مخلص تمام‌عیار و حزب‌اللهی و عاشق مردم بود.
به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت با تسلیت درگذشت "هوگو چاوز" رئیس‌جمهور ونزوئلا به دولت و ملت این كشور و خانواده وی و همه انقلابیون و آزادیخواهان جهان گفت: "هوگو چاوز" برای جمهوری اسلامی ایران فراتر از رابطه سیاسی، دوستی واقعی و اعتقادی بود. دوستان سیاسی در نوسانات گوناگون ممكن است مواضع خود را تغییر دهند اما او در طول مدت دوستی خود با جمهوری اسلامی ایران با تمام قدرت از حقوق ملت ایران در تمام مجامع بین‌المللی دفاع می‌كرد.

رئیس‌جمهور با بیان اینكه هوگو چاوز یك مومن واقعی و انقلابی بود كه با روحیه‌ای پاك، لطیف و مخلص، همواره در كنار مردم بود و در مسیر خدمت به آنان تلاش می‌كرد، اظهار داشت: در سفرها و ملاقات‌های گوناگونی كه با وی داشتیم هر زمانی كه برای انجام كاری نیاز به نظر وی بود حتی یك ثانیه هم تردید نمی‌كرد و در خصوص انجام آن دستورات فوری صادر می‌نمود.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینكه امروز فشارهای مستكبران به ملت‌های آمریكای لاتین به خصوص به مردم ونزوئلا بسیار سنگین است، خاطرنشان كرد:‌ در چنین شرایطی چاوز همواره نگران ملت ایران و حقوق جمهوری اسلامی ایران بود و در تمام سخنان خود یاد ، نام و راه امام راحل(ره) را می‌برد و بر آن متذكر می شد.

وی افزود: چاوز كسی بود كه صراحتاً اعتقاد خود به پیامبران الهی را اعلام می‌كرد و می‌گفت كه منتظر حكومت عدل جهانی هستیم و به واقع نیز در این راه تلاش می‌كرد و با روحیه یك بسیجی مخلص تمام عیار و حزب‌اللهی  عاشق مردم بود.

احمدی‌نژاد خاطر نشان كرد: چاوز همواره در كنار مردم كشور خود بود و برای پیشرفت آنها تلاش كرد و سعی داشت روح ملت‌های آمریكای لاتین را زنده كند و در این مسیر به طور دائم شجاعت، خودباوری و پایداری را در ملت‌های منطقه تزریق می‌كرد.

رئیس‌جمهور تصریح كرد: هوگو چاوز پرچم بلند و برافراشته‌ای بود كه استكبار و استعمار را شدیداً از منطقه آمریكای لاتین به عقب راند و مناسبات استعماری را از ذهن مردم منطقه بیرون كرد كه البته در این مسیر متحمل فشارهای زیادی از جمله تحریم و تبلیغات ده‌ها و صدها رسانه كه به طور مستمر علیه او بودند، شد.

وی با بیان اینكه چاوز در طول دوران ریاست جمهوری خود توانست طرح‌های گوناگونی را در كشورش اجرا كند در حالیكه اقتصاد ونزوئلا پیش از آن متصل به آمریكا بود و این كار بسیار دشوار به نظر می‌رسید، گفت: چاوز با این حال ایستاد و با هدایت خود توانست كارها را در ونزوئلا رو به جلو پیش ببرد.

رئیس‌جمهور با بیان اینكه در منطقه آمریكای لاتین مردان بزرگ زیادی را پا به صحنه گذاشته‌اند، گفت: هوگو چاوز خلاصه و نماد همه انقلابیون تاریخ آمریكای لاتین بود.

احمدی‌نژاد اظهار داشت: چاوز همیشه مردم را همراه خود داشت و با پشتیانی آنها به جنگ بدخواهان و استعمارگران رفت.

رئیس‌جمهور تصریح كرد: در تاریخ جهان و آمریكای لاتین همواره مردان بزرگی كه در برابر استعمار ایستاده‌اند مورد هجوم ها و فشارهای سخت بوده‌اند و هوگو چاوز نیز از آنها مستثنی نبود بلكه از آنجایی كه وی انسانی بزرگ و انقلابی بود فشارها علیه او نیز بیشتر بود.

احمدی نژاد با تاكید بر ضرورت شناخت و معرفی افرادی همچون چاوز به بشریت و نسل‌های آینده گفت:شخصیت‌هایی مانند چاوز روح امید ،‌ اعتماد به نفس، پایداری و شجاعت را در بین ملت‌ها دمیده‌اند و با وجود اینكه به ظاهر از بین بشریت رفته‌اند اما اندیشه آنها همواره باقی خواهد ماند و معتقدم امروز تمام ملت‌های آمریكای لاتین عزادار هستند چرا كه با چشمان خود عشق توده‌های مردم نسبت به چاوز را دیده‌ام.

رئیس‌جمهور ادامه داد: چاوز با مردم بسیار راحت و صمیمی بود و همه وجود خود را در مسیر آرمان‌های خود خرج كرد.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه امروز مستكبران و زیاده‌خواهان جهان زهرخند می‌زنند و خوشحال هستند كه یكی از ستون‌های ایستادگی ملت‌ها در برابر برنامه‌های استعماری آنها به زمین افتاده، خاطرنشان كرد: آنها اشتباه می‌كنند و شك ندارم این زهرخند آنها كوتاه خواهد بود چرا كه موجی كه امروز انقلاب آمریكای جنوبی و ایستادگی چاوز و مردم ونزوئلا در این منطقه به راه انداخته به زودی به سیل ویرانگری علیه آنان تبدیل خواهد شد كمااینكه امروز نیز این اتفاق افتاده و خواهیم دید كه در آینده چاوزها یكی پس از دیگری طلوع و ظهور خواهند كرد و این آینده زیبای بشری را برای ملت‌ها ، عدالت و پاكی نوید می‌دهیم.

واقعاً معنای بسیجی و حزب اللهی را خودتان تحقیق کنید

به نظر می رسد آقای احمدی نژاد بسیار تحت تاثیر مرگ هوگو چاوز قرار گرفته است

و شتاب زده در این خصوص ابراز نظر کرده است
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


بسمه تعالی

آیا مرگ بعضی از علمای ما کمتر از چاوز بود که برای آنها در کشور عزای عمومی اعلام نشد.

شما اظهار نظر کنید.

هیئت دولت در مصوبه‌ای امروز(چهارشنبه 16 اسفندماه) را به مناسبت درگذشت هوگو چاوز، رئیس‌جمهور فقید ونزوئلا عزای عمومی اعلام کرد.
به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران هیئت دولت در مصوبه‌ای، امروز(چهارشنبه 16 اسفندماه)  را به مناسبت درگذشت هوگو چاوز، رئیس‌جمهور فقید ونزوئلا عزای عمومی اعلام کرد.

محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیئت وزیران، در سخنانی از شخصیت هوگو چاوز تجلیل و وی را فردی انقلابی و عدالت‌طلب توصیف کرد

نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یسمه تعالی

هوگو چاوز رییس جمهور مردمی ونزوئلا درگذشت

در اینکه او انسان خوبی بود شکی نیست

خداوند پاداش همه کارهای خوبش را می دهد

اما در پیام رییس جمهور کشورمان یک سری واژه ها به کار برده شده که بهتر است خودتان در این مورد قضاوت کنید.

زیر این کلمه ها به صورت خط مشخص شده

شما نیز اظهار نظر کنید؟


گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، متن پیام تسلیت "محمود احمدی‌نژاد" رئیس جمهور كشورمان به كفیل ریاست جمهوری ونزوئلا بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

دوست گرامی جناب آقای نیكولاس مادورو

كفیل محترم ریاست جمهوری ونزوئلا

روح بلند مردی بزرگ از تبار عدالت‌طلبان و آزادی‌خواهان به آسمان پر كشید و جهان را در سوگ فرو برد. ونزوئلا فرزندی برومند و شجاع و جهان، رهبری خردمند و انقلابی را از دست داد.

در نهایت تأثر این حادثه غم‌انگیز را به همه ملت‌ها و ملت بزرگ ونزوئلا و خانواده محترم ایشان و جنابعالی تسلیت عرض می‌نمایم.

هوگو چاوز نامی آشنا برای همه ملت‌هاست. نام او یادآور زلال پاكی و مهربانی، شجاعت، پایمردی، عشق به مردم و فداكاری و تلاش بی‌وقفه برای خدمت به مردم به ویژه محرومین و زخم‌خوردگان از استعمار و استكبار است.

او انسانی عمیقاً موحد و مؤمن و پایبند به ارزش‌های انسانی و آسمانی و باورمند به راه انبیاء الهی و حاكمیت جهانی عدالت و عشق به رهبری صالحان بود.

او همزمان كه با رشادت تمام در برابر زیاده‌خواهی‌های مستكبران می‌ایستاد و فشار سنگین تبلیغاتی و اقتصادی و تهمت‌ها و حتی كودتاها را در هم می‌شكست، قامت بلندش در برابر كودكی خردسال فرو می‌افتاد و با دست‌های مهربانش او را نوازش و سرود آزادی و سرافرازی را در گوش او زمزمه و زلال عشق را در اندیشه و جان او جاری می‌كرد.

هوگو چاوز نماد و میراث دار همه شجاعان و مبارزان و انقلابیون در تاریخ پرافتخار و البته غم بار آمریكای لاتین و تجلی روح آزادگی مردم مظلوم این دیار و همه ملت های تحت ستم و پرچم برافراشته مبارزان ضد استعماری و عدالت طلبانه و طلایه دار دوستی بین ملت ها است.

او نقطه اتكاء روحی و پشتیبان همه انقلابیون و آزادی خواهان منطقه و جهان بود.

او حقیقتا جلوه روشنی از یك ونزوئلایی پرشور و آرمانی و دوست داشتنی است و مردم بزرگ ونزوئلا با آگاهی و هوشمندی بارها و بارها او را به مسند ریاست جمهوری رساندند و در فراز و نشیب و سختی ها یاریش كردند و او نیز همه فرصت‌ها و قدرت را برای خدمت به مردم و سربلندی كشورش و آزادی ملت ها به كار گرفت.

او سرانجام در پی یك بیماری مشكوك همه وجود و جان خود را نیز در این راه پرافتخار تقدیم كرد.

او در حقیقت شهید راه خدمت به ملت ونزوئلا و پاسداری از ارزش های انسانی و انقلابی است گرچه امروز و به ظاهر هوگو چاوز، دوست صمیمی و مهربان مردم، در بین ما نیست اما اطمینان دارم كه روح آسمانی و اندیشه پاك او هر روز و در افقی بالاتر در دل و جان تك تك مردم آمریكای لاتین و ونزوئلا و همه ملت های عالم و با درخششی بیشتر طلوع می كند و راه عزت و سربلندی را فرا روی همگان قرار خواهد داد.

هوگو چاوز زنده است تا عدالت و عشق و آزادی زنده است. او زنده است تا ایمان و پاكی و انسانیت زنده است. او زنده است تا ملت ها زنده اند و برای استقرار استقلال و مهربانی و عدالت تلاش می كنند.

تردید ندارم كه او بازخواهد گشت و به همراه همه صالحان و حضرت مسیح (ع) و تنها باقیمانده از نسل پاكان، انسان كامل، خواهد آمد و جامعه بشری را در استقرار صلح و عدالت كامل و مهربانی و كمال یاری خواهد كرد.

یك بار دیگر این ضایعه سنگین را تسلیت گفته و از خداوند منان برای جنابعالی و ملت ونزوئلا و همه ملت ها سعادت و سلامت و رفاه و عزت آرزو می‌كنم.

دوست و برادر شما

محمود احمدی‌نژاد

رییس جمهوری اسلامی ایران

1391.12.16

نهم مارس 2013
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


بسم الله الرّحمن الرّحیم

با سلام به همه دوستان عزیز:

این روزها اگر به فضای داخلی کشور مان خوب توجه کنیم.

بی اخلاقی جای خود را به اخلاق داده است

در مسابقات مختلف ورزشی هر روز می بینیم که فحاشی ، درگیری و...

و در خیابان ، کوچه ، برزن و ...

و حتی در سیاسیون هم بی اخلاقی رواج یافته

اخرین بی اخلاقی هم در مجلس شورای اسلامی ریاست جمهور و رییس مجلس نشان دادند.

به راستی اخلاق کجاست

در این بحبوئه بی اخلاقی و جایی که اخلاق باید تدریس گردد.

اساتید اخلاق ما نیز بار سفر بسته اند.

آیت الله خوشوقت ، آیت الله مجتبی تهرانی ، آیت الله مجتهدی تهرانی ، آیت الله مشکینی و...

بیایم به آثار این اساتید توجه کنیم.

و ما از بی اخلاقی دوری گزینیم.

بنده قصد دارم مطالبی اخلاقی به زودی در اختیار شما عزیزان بگذارم.

و ما به امید خداوند از بی اخلاق به اخلاق پناه ببریم.

ان شاء الله


نوع مطلب : فرهنگ عاشورایی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
خاکریز عشق
قافله عشق در راه کربلاست آماده شو
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : علیرضا شعبانزاده
پیوندها
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
پیج رنک گوگل

                    
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic